Хмельницький нацiональний унiверситет

КНИГА ПОШАНИ

АБІТУРІЄНТУ

НАУКОВА ДІЯЛЬНІСТЬ

ОСВІТНІ ПРОГРАМИ

СТРУКТУРА УНIВЕРСИТЕТУ

КОНТАКТИ

ПУБЛІЧНА ІНФОРМАЦІЯ

ЦИВIЛЬНИЙ ЗАХИСТ

ЛІЦЕНЗУВАННЯ І АКРЕДИТАЦІЯ

КОНКУРСНА КОМIСIЯ

IНФОРМАЦIЙНI РЕСУРСИ

БІБЛІОТЕКА

ІНСТИТУЦIЙНИЙ РЕПОЗИТАРIЙ

ДИСТАНЦIЙНЕ НАВЧАННЯ

"ЕЛЕКТРОННИЙ УНІВЕРСИТЕТ"

МОДУЛЬНЕ СЕРЕДОВИЩЕ

ФIНАНСОВО-ЕКОНОМIЧНЕ УПРАВЛIННЯ

ЦЕНТР SOLIDWORKS

ПОДІЛЬСЬКИЙ НАУКОВИЙ ФІЗИКО-ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР

ФОРУМ САПР

ЛАБОРАТОРІЯ ДОСЛІДЖЕНЬ МІНЕРАЛІВ

ЛАБОРАТОРІЯ КОМПОЗИЦІЙНИХ І МАСТИЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ

НАШІ ПАРТНЕРИ

Лiтопис унiверситету »

ФОЛЬКЛОРНА ПРАКТИКА – ДИВОСВІТ І НЕОЦІНЕННИЙ ДОСВІД ФІЛОЛОГІВ-ПОЧАТКІВЦІВ

Звіт про проходження літньої фольклорної практики – один з вагомих етапів у житті студента-філолога. Адже це перший публічний захист навчальної практики на філологічній ниві майбутніх україністів.

УЧАСТЬ ДОЦЕНТІВ КАФЕДРИ КОМП’ЮТЕРНОЇ ІНЖЕНЕРІЇ ТА СИСТЕМНОГО ПРОГРАМУВАННЯ ХНУ У МОНІТОРИНГОВОМУ ВІЗИТІ EACEA ТА NEO
18-21 жовтня 2016 року на базі Львівської філії Університету банківської справи (м. Львів) в рамках проекту TEMPUS KTU проходив моніторинговий візит Education, Audiovisual and Culture Executive Agency (EACEA) та National Erasmus Office (NEO), в якому взяли участь доценти кафедри комп’ютерної інженерії та системного програмування Хмельницького національного університету Говорущенко Т.О. та Медзатий Д.М.

ЗУСТРІЧ СТУДЕНТІВ ТА НАУКОВЦІВ З ПРЕДСТАВНИКАМИ НІМЕЦЬКОЇ СЛУЖБИ АКАДЕМІЧНИХ ОБМІНІВ DAAD
21 жовтня 2016 р. на базі кафедри практики іноземної мови та методики викладання за сприяння завідувача кафедри, доктора педагогічних наук, професора Бідюк Н. М., під керівництвом доцента кафедри Король С. В. відбулася зустріч студентів та викладачів нашого університету, а також з інших навчальних закладів м. Хмельницького з мовним асистентом DAAD Стівом Науманном та волонтером організації «Акція спокути заради миру» Паулем Рефельдом.

НОВІ НАПРЯМКИ РОЗВИТКУ СПІВПРАЦІ УНІВЕРСИТЕТУ В ГАЛУЗІ ІТ
В рамках діяльності «Спільної лабораторії інформаційних технологій в галузі CAD/CAM/CAE – систем» між Хмельницьким національним університетом та фірмою AMCBridge (http://amcbridge.com.ua/) з метою поглиблення науково-технічного та навчально-методичного співробітництва в області підготовки висококваліфікованих фахівців в Хмельницькому національному університеті розроблено та впроваджено в навчальний процес курси, направлені на підготовку фахівців з забезпечення якості та тестування програмних продуктів.

СТУДЕНТИ ХНУ ЗНАЙОМЛЯТЬСЯ З ПРОЦЕДУРАМИ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОСТІ ВИЩОЇ ОСВІТИ
Якість освіти – одне з найбільш актуальних питань у контексті освітньої реформи в Україні. Відповідно до вимог Закону України «Про вищу освіту» та згідно з наказом ректора Хмельницького національного університету студенти мають активно залучатися до процесів внутрішнього забезпечення якості освітньої діяльності та вищої освіти.

ДЕНЬ КАР’ЄРИ «PROFIT DAY»
11 жовтня 2016 року в у Хмельницькому національному університеті відбувся Всеукраїнський проект День кар’єри «PROFIТ DAY». Співорганізаторами проекту є Міністерство молоді та спорту України, Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Молодіжний центр працевлаштування».

СПАРТАКІАДА «ЗДОРОВ’Я» ХМЕЛЬНИЦЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ 2016 РОКУ
12 жовтня 2016 року у Хмельницькому національному університеті пройшли змагання серед викладачів та студентів за програмою Спартакіади «Здоров’я», які були присвячені 54 річниці університету.

ВИСТАВКА ОЛЕКСАНДРА АНТОНЮКА ПІД НАЗВОЮ «ЧАС» В ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ ОБЛАСНОМУ ХУДОЖНЬОМУ МУЗЕЇ
13 жовтня 2016 року в Хмельницькому обласному художньому музеї відбулося відкриття виставки художніх творів «Час» знаного в Україні і за її межами художника Олександра Анатолійовича Антонюка.

ІІІ МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «МЕХАНІЗМИ, СТРАТЕГІЇ, МОДЕЛІ ТА ТЕХНОЛОГІЇ УПРАВЛІННЯ ЕКОНОМІЧНИМИ СИСТЕМАМИ ЗА УМОВ ІНТЕГРАЦІЙНИХ ПРОЦЕСІВ: ТЕОРІЯ, МЕТОДОЛОГІЯ, ПРАКТИКА».
6-8 жовтня 2016 року колективами кафедр фінансів, банківської справи та страхування та автоматизованих систем і моделювання в економіці Хмельницького національного університету була проведена ІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Механізми, стратегії, моделі та технології управління економічними системами за умов інтеграційних процесів: теорія, методологія, практика».

ПРОФЕСІЙНЕ СПРЯМУВАННЯ СТУДЕНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ТЕХНОЛОГІЇ ВИРОБІВ ЛЕГКОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ»
7 жовтня студенти ІV курсу спеціальності «Технології виробів легкої промисловості» відвідали 23 Міжнародну спеціалізовану виставку взуття та аксесуарів «EXPO SHOES 2016 '2», м. Київ. У виставковій залі були представлені моделі взуття, галантерейні вироби, фурнітура як українських взуттєвих підприємств так і закордонних товаровиробників, багато інноваційних новинок і нових учасників. Цільова аудиторія відвідувачів досить потужна та енергійна.

ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ВІДЗНАЧИВ СВІЙ 54-Й ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ
14 жовтня, у День українського козацтва та християнського свята Покрови Пресвятої Богородиці Хмельницький національний університет відсвяткував свій 54-й день народження.

УЧАСТЬ НАУКОВЦІВ ХНУ В РОБОТІ XIII МІЖНАРОДНОЇ СПЕЦІАЛІЗОВАНОЇ ВИСТАВКИ «ЗБРОЯ ТА БЕЗПЕКА-2016»
З 11 по 14 жовтня 2016 року делегація Хмельницького національного університету брала участь в роботі XIII Міжнародної спеціалізованої виставки «Зброя та безпека-2016», яка проходила у Міжнародному виставковому центрі м. Київ.

ТРАДИЦІЙНИЙ КВЕСТ ДЛЯ ПЕРШОКУРСНИКІВ З НАГОДИ ДНЯ НАРОДЖЕННЯ УНІВЕРСИТЕТУ
12 жовтня у Хмельницькому національному університеті відбувся щорічний традиційний квест для першокурсників «Найкращий університет Поділля» з нагоди відзначення Дня заснування університету. Ініціатором та організатором проведення є Студентська рада університету.

ЕКСКУРСІЯ В МУЗЕЙ АННИ АХМАТОВОЇ
У культурному середовищі будь-якого суспільства музеї мають чи не найбільше значення, оскільки вони є не лише осередками зібраних колекцій старовинних речей, матеріальних цінностей, реліквій, що відтворюють історію того чи іншого народу, а й місцем духовного збагачення і натхнення. Саме тому студенти та викладачі гуманітарно-педагогічного факультету Хмельницького національного університету 30 вересня 2016 року відвідали музей відомої російської поетеси з українським корінням – Анни Андріївни Ахматової.

ЗАХИСТ ДІАЛЕКТОЛОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ – ЧЕРГОВИЙ ЕТАП НА ШЛЯХУ ПРОФЕСІЙНОГО СТАНОВЛЕННЯ
Щоосені українські філологи проходять своєрідний обряд – звіт про практику як завершальний етап вивчення окремих дисциплін. Студенти третього курсу зазвичай проходять діалектологічну практику, збираючи увесь матеріал ще влітку. Лексеми, фразеологізми, запис місцевої говірки та історія селища – це ще одна сходинка для осягнення мови та культури українського народу.

Повiдомлення »

ЗВЕРНIТЬ УВАГУ

Не пропустіть свій шанс. Проводиться набір на підготовче відділення учнів 9-10-11-х класів та випускників минулих років.

Спартакіада "Здоров'я"

Міжнародні гранти

Microsoft Imagine Academy (Dreamspark) для студентів ФПКТС .

Всеукраїнський конкурс дипломних робіт зі спеціальності «Маркетинг»

УВАГА КОНКУРС!!!!! «Чесність починається з тебе»

Перелік спеціальностей університету та предметів ЗНО


 
ЛИСТОПАД
05
Профспілкові новини
05
Конкурс «Погляд на майбутню професію»
20
І Науково-практична Інтернет -конференція «Технічна творчість молоді – шлях до інноваційного розвитку держави»
25
УВАГА КОНКУРС!!!!! «Чесність починається з тебе»
30
УВАГА!!! КОНКУРС ДЛЯ СТАРШОКЛАСНИКІВ ТА СТУДЕНТІВ!!! ЗРОБІТЬ СОЦІАЛЬНЕ ФОТО ТА ОТРИМАЙТЕ ПРИЗ!!!
ЛЮТИЙ
15
Всеукраїнський конкурс дипломних робіт зі спеціальності «Маркетинг»
29016 Україна м.Хмельницький вул.Iнститутська 11
© Хмельницький нацiональний унiверситет