Хмельницький нацiональний унiверситет

КНИГА ПОШАНИ

АБІТУРІЄНТУ

НАУКОВА ДІЯЛЬНІСТЬ

ОСВІТНІ ПРОГРАМИ

СТРУКТУРА УНIВЕРСИТЕТУ

КОНТАКТИ

ПУБЛІЧНА ІНФОРМАЦІЯ

ЦИВIЛЬНИЙ ЗАХИСТ

ЛІЦЕНЗУВАННЯ І АКРЕДИТАЦІЯ

КОНКУРСНА КОМIСIЯ

IНФОРМАЦIЙНI РЕСУРСИ

БІБЛІОТЕКА

ІНСТИТУЦIЙНИЙ РЕПОЗИТАРIЙ

ДИСТАНЦIЙНЕ НАВЧАННЯ

"ЕЛЕКТРОННИЙ УНІВЕРСИТЕТ"

МОДУЛЬНЕ СЕРЕДОВИЩЕ

ФIНАНСОВО-ЕКОНОМIЧНЕ УПРАВЛIННЯ

ЦЕНТР SOLIDWORKS

ПОДІЛЬСЬКИЙ НАУКОВИЙ ФІЗИКО-ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР

ФОРУМ САПР

ЛАБОРАТОРІЯ ДОСЛІДЖЕНЬ МІНЕРАЛІВ

ЛАБОРАТОРІЯ КОМПОЗИЦІЙНИХ І МАСТИЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ

НАШІ ПАРТНЕРИ

Лiтопис унiверситету »

УЧАСТЬ СТУДЕНТІВ ХНУ У VIII ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ СТУДЕНТСЬКІЙ ОЛІМПІАДІ "МЕХАНОТРОНІКА В МАШИНОБУДУВАННІ"

22-25 листопада 2016 року команда Хмельницького національного університету брала участь у Всеукраїнській студентській олімпіаді «Механотроніка в машинобудуванні», що відбувалася у НТУУ «Київський політехнічний інститут ім. І. Сікорського».

ЗУСТРІЧ З УКРАЇНСЬКИМ ЕКОНОМІСТОМ АНДРІЄМ НОВАКОМ
6 грудня відбулась зустріч викладачів та студентів факультету економіки і управління з українським економістом, політологом, громадським діячем, автором книги «Як підняти українську економіку», кандидатом економічних наук Андрієм Новаком.

КАФЕДРА СОЦІАЛЬНОЇ РОБОТИ І СОЦІАЛЬНОЇ ПЕДАГОГІКИ ПРОВЕЛА ІНФОРМАЦІЙНО-ПРОСВІТНИЦЬКИЙ СЕМІНАР ДО МІЖНАРОДНОГО ДНЯ БОРОТЬБИ ЗА СКАСУВАННЯ РАБСТВА
Міжнародний день боротьби за скасування рабства відзначається щорічно 2 грудня. Дата обрана не випадково, саме 2 грудня 1949 року Генеральна Асамблея ООН прийняла Конвенцію про боротьбу з торгівлею людьми і з експлуатацією проституції третіми особами.

НЕ ДАЙ СНІДУ ШАНС!
Однією із глобальних проблем сучасного світу безперечно є СНІД. Але метою організованого студентами та викладачами кафедри соціальної роботи та соціальної педагогіки заходу є не налякати, а проінформувати молодь як убезпечити своє здоров’я, ще раз нагадати, що кожен повинен відповідально ставитись до свого здоров’я та здоров’я свого сексуального партнера.

СПІВПРАЦЯ ХМЕЛЬНИЦЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІЗ РАДОЮ КУЯВСЬКО-ПОМОРСЬКОГО ВОЄВОДСТВА
Співпраця Хмельницького національного університету із Радою Куявсько-Поморського Воєводства розпочалася в квітні цього року, коли делегація ХНУ відвідала місто Торунь в рамках проведення фестивалю «Синтез мистецтв» в місті Бидгощ на запрошення керівництва Ради.

ПРЕЗЕНТАЦІЯ ПАТРІОТИЧНОЇ ПОЕЗІЇ ТА ПРОЗИ
Авторка — відома подільська письменниця, просвітянка, краєзнавиця, дослідниця голодоморів в Україні. На вірші Любови Сердунич створено чимало пісень. За заслуги у літературі та пропагуванні української мови відзначена Хмельницькою літературною премією ім. М.Годованця (2009), за дослідження голодоморів – орденом "За заслуги" ІІІ ст. (2007), а за значну просвітницьку роботу відзначена медаллю "Будівничий України" (2014).

ЗУСТРІЧ З КООРДИНАТОРОМ МІЖНАРОДНОЇ ПРОГРАМИ ESL GLOBAL “ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ ВИКЛАДАЧЕМ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ У КИТАЇ” У ХМЕЛЬНИЦКОМУ НАЦІОНАЛЬНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ
1 грудня 2016 року кафедра іноземних мов ХНУ організувала та провела зустріч студентів старших курсів з координатором міжнародної програми ESL (English second language) Global пані Антоніною, яка розповіла про можливості та перспективи працевлаштування у Китаї після закінчення університету. Фахівець надала докладне роз’яснення можливостей роботи викладачем англійської мови у Пекіні або інших містах КНР.

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЛЮДЕЙ З ОБМЕЖЕНИМИ МОЖЛИВОСТЯМИ У ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ НАЦІОНАЛЬНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ
До Міжнародного дня людей з обмеженими можливостями (3 грудня), який був проголошений Генеральною Асамблеєю Організації Об’єднаних Націй на 47 сесії у 1992 році, спортивним клубом, за підтримки кафедр фізичного виховання та здоров’я людини і Обласного центру фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт», з 25 листопада по 2 грудня поточного року був проведений спортивний фестиваль.

ПІДСУМКИ УЧАСТІ ЗБІРНОЇ КОМАНДИ УНІВЕРСИТЕТУ У І ЕТАПІ ЧЕМПІОНАТУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ З ВОЛЕЙБОЛУ СЕРЕД ЖІНОЧИХ КОМАНД
26–27 листопада 2016 року у спортивній залі університету проходили змагання І етапу чемпіонату Хмельницької області з волейболу серед жіночих команд.

ВДАЛИЙ ВИСТУП НАШИХ ВАЖКОАТЛЕТІВ НА ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ЗМАГАННЯХ
З 23 по 26 листопада в Харкові пройшли чемпіонат України з важкої атлетики серед ШВСМ та Всеукраїнський відкритий турнір пам'яті олімпійського чемпіона 1956 р. Ігоря Рибака. У змаганнях взяли участь 150 спортсменів з різних регіонів України.

МІСЯЦЬ ДОНОРСТВА «ЗДАЙ КРОВ – ВРЯТУЙ ЖИТТЯ!»
З 1 листопада по 1 грудня у Хмельницькому національному університеті тривав місяць донорства «Здай кров – врятуй життя!», який організувала студентська рада університету в рамках Всеукраїнської акції донорства. В підсумку участь у акції взяло 37 осіб, серед них 2 викладачі факультету інженерної механіки.

ЧАРІВНА ЗИМОВА КАЗКА БОТАНІЧНОГО САДУ

ЕФЕКТИВНА СПІВПРАЦЯ – УСПІШНИЙ РЕЗУЛЬТАТ: КРУГЛИЙ СТІЛ СТУДЕНТСТВА ІЗ АДМІНІСТРАЦІЄЮ УНІВЕРСИТЕТУ
29 листопада відбувся традиційний круглий стіл студентського самоврядування із ректором Хмельницького національного університету Миколою Єгоровичем Скибою та представниками адміністрації університету.

ДУАЛЬНА ПІДГОТОВКА МАЙБУТНІХ РЕСТОРАТОРІВ
Протягом трьох років у ХНУ здійснюється підготовка бакалаврів готельно-ресторанної справи. Особливістю освітньої програми підготовки фахівців є формування їхньої професійної компетентності з використанням елементів дуальної системи професійної підготовки. Реалізація цього завдання полягає у тісній співпраці кафедри менеджменту з закладами готельно-ресторанної галузі міста та області.

ОЗНАЙОМЛЕННЯ СТУДЕНТІВ-МЕХАНІКІВ З НАЙНОВІШИМИ ДОСЯГНЕННЯМИ У ГАЛУЗІ МАШИНОБУДУВАННЯ
24 листопада студенти кафедри технології машинобудування побували на ХV Міжнародному промисловому форумі, який проходив у Міжнародному виставковому центрі (м. Київ).

Повiдомлення »

ЗВЕРНIТЬ УВАГУ

Не пропустіть свій шанс. Проводиться набір на підготовче відділення учнів 9-10-11-х класів та випускників минулих років.

Міжнародні гранти

Microsoft Imagine Academy (Dreamspark) для студентів ФПКТС .

Всеукраїнський конкурс дипломних робіт зі спеціальності «Маркетинг»

УВАГА КОНКУРС!!!!! «Чесність починається з тебе»

Перелік спеціальностей університету та предметів ЗНО

Науковий навчально-виробничий центр "LangLand"»

Зимовий набір у магістратуру

Стажування у Федеральному міністерстві закордонних справ Німеччини в рамках "High Level Experts Programme" (HELP)»


 
ГРУДЕНЬ
31
Підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних кадрів закладів освіти
ЛЮТИЙ
15
Всеукраїнський конкурс дипломних робіт зі спеціальності «Маркетинг»
29016 Україна м.Хмельницький вул.Iнститутська 11
© Хмельницький нацiональний унiверситет