Хмельницький нацiональний унiверситет

КНИГА ПОШАНИ

АБІТУРІЄНТУ

НАУКОВА ДІЯЛЬНІСТЬ

ОСВІТНІ ПРОГРАМИ

СТРУКТУРА УНIВЕРСИТЕТУ

КОНТАКТИ

ПУБЛІЧНА ІНФОРМАЦІЯ

ЦИВIЛЬНИЙ ЗАХИСТ

ЛІЦЕНЗУВАННЯ І АКРЕДИТАЦІЯ

КОНКУРСНА КОМIСIЯ

НОВИЙ САЙТ (ТЕСТУВАННЯ)

IНФОРМАЦIЙНI РЕСУРСИ

БІБЛІОТЕКА

ІНСТИТУЦIЙНИЙ РЕПОЗИТАРIЙ

ДИСТАНЦIЙНЕ НАВЧАННЯ

"ЕЛЕКТРОННИЙ УНІВЕРСИТЕТ"

МОДУЛЬНЕ СЕРЕДОВИЩЕ

ФIНАНСОВО-ЕКОНОМIЧНЕ УПРАВЛIННЯ

ЦЕНТР SOLIDWORKS

ПОДІЛЬСЬКИЙ НАУКОВИЙ ФІЗИКО-ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР

ФОРУМ САПР

ЛАБОРАТОРІЯ ДОСЛІДЖЕНЬ МІНЕРАЛІВ

ЛАБОРАТОРІЯ КОМПОЗИЦІЙНИХ І МАСТИЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ

НАШІ ПАРТНЕРИ

Лiтопис унiверситету »

МОЛОДЬ ЗА ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ

«Молодь за здоровий спосіб життя» – під таким гаслом пройшла зустріч лікарів новоствореного медичного центру «Приват» зі студентами нашого університету.

ПРАКТИЧНИЙ ДОСВІД СТУДЕНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ЗДОРОВ’Я ЛЮДИНИ» У РЕКРЕАЦІЙНОМУ ЦЕНТРІ «БЕРЕГ НАДІЇ»
З 28 квітня по 8 травня цього року у мальовничій місцевості на березі Південного Бугу в с. Головчинці Летичівського р-ну працював реабілітаційний табір для осіб, що пересуваються на візках. Перебування в такому рекреаційному центрі з красномовною назвою «Берег надії» осіб з обмеженими фізичними можливостями стало доступним завдяки допомозі наших студентів-волонтерів: Левчука Віталія, Петух Анни, Рудик Ірини (студенти групи ЗЛ-14-1). Усі вони здобувають освіту зі спеціальності «Здоров`я людини» у Хмельницькому національному університеті.

НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ ПРОФЕСОРСЬКО-ВИКЛАДАЦЬКОГО СКЛАДУ ХНУ
У Хмельницькому національному університеті 24 травня з нагоди святкування Дня науки в Україні відбулася ювілейна 45-та науково-практична конференція професорсько-викладацького складу університету за підсумками науково-дослідної роботи за 2016 рік.

IV ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ (РЕГІОНАЛЬНИЙ) ДИКТАНТ З ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ
Кафедра слов’янської філології разом зі студентами cпеціальності «Філологія. Слов'янські мови та літератури (переклад включно)» провели захід, приурочений до Дня слов?янської писемності і культури.

НАВЧАЛЬНА ПРАКТИКА НА КУРОРТНИХ КОМПЛЕКСАХ БОЛГАРІЇ
З 16 по 23 травня 2017 року студенти факультету економіки і управління мали змогу пройти навчальну практику на курортних комплексах Болгарії. Такій можливості завдячуємо туристичному агентству «Перфект Тревел», з якою університет уклав угоду про співпрацю.

ТРЕНІНГ ДЛЯ СЛУХАЧІВ УНІВЕРСИТЕТУ ТРЕТЬОГО ВІКУ
19 травня 2017 року на базі Хмельницького міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) студенти-магістри факультету програмування та комп’ютерних і телекомунікаційних систем гр.КІ1м-12-1Байдюк Микола, Козак Сергій, Лаврінчук Вадим, Прухніцький Вадим, Самсонюк Богдан провели тренінг для слухачів Університету третього віку на тему “Спілкування за допомогою сучасних інформаційних засобів: електронної пошти та програми Skype”.

СТУДЕНТ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА І СПОРТ» САБАР ЯРОСЛАВ – БРОНЗОВИЙ ПРИЗЕР КУБКУ СВІТУ З КІКБОКСИНГУ WAKO
З 18 по 21 травня 2017 року в Угорщині м. Будапешт відбувся 23-й Кубок Світу з кікбоксингу WAKO.

НАБУВАЄМО ПРАКТИЧНИХ НАВИЧОК ТА ПРОФЕСІОНАЛІЗМУ
Майбутні соціальні працівники та соціальні педагоги (студенти груп СП-14-1, СР-12-1) у рамках практичних занять 19 травня 2017 р. із доцентом кафедри соціальної роботи і соціальної педагогіки Багрій Вікторією Неофидівною відвідали реабілітаційний центр ресоціалізації наркозалежної молоді «Вікторія», орієнтований на психокорекцію та працю, який розташований в селі Вихилівка Ярмолинецького району.

ПЕРЕМОГА У ХІІ ОБЛАСНОМУ КОНКУРСІ НАУКОВО-ДОСЛІДНИХ РОБІТ У НОМІНАЦІЇ «ФУНДАМЕНТАЛЬНІ НДР»
19 травня 2017 року у Хмельницькій обласній раді відбулося нагородження переможців ХІІ обласного конкурсу науково-дослідних робіт з фундаментальних та прикладних досліджень.

ЗУСТРІЧ СТУДЕНТІВ ХНУ З БІЙЦЯМИ АТО
Бойові дії, що відбуваються на сході України, об’єднали наших громадян зі всіх регіонів. Хтось зі зброєю у руках захищає нашу землю, хтось підтримує захисників фінансово, фізично, морально… Повсюди у населених пунктах нашої Батьківщини організовуються теплі зустрічі з патріотами нашої держави, які захищають нашу свободу та територіальну цілісність.

VI МІЖНАРОДНИЙ НАУКОВО-МЕТОДОЛОГІЧНИЙ СЕМІНАР «РОЗВИТОК ПОРІВНЯЛЬНОЇ ПРОФЕСІЙНОЇ ПЕДАГОГІКИ У КОНТЕКСТІ ГЛОБАЛІЗАЦІЙНИХ ТА ІНТЕГРАЦІЙНИХ ПРОЦЕСІВ»
18 травня 2017 року на базі Центру порівняльної професійної педагогіки Хмельницького національного університету у співпраці з кафедрою ЮНЕСКО «Неперервна професійна освіта ХХІ століття» НАПН України за підтримки Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих НАПН України відбувся VI Міжнародний науково-методологічний семінар «Розвиток порівняльної професійної педагогіки у контексті глобалізаційних та інтеграційних процесів».

ЗУСТРІЧ ВИПУСКНИКІВ ХНУ
20 травня 2017 року у Хмельницькому національному університеті відбувся «День випускника».

НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ СТУДЕНТІВ КАФЕДРИ ТЕОРІЇ ТА МЕТОДИКИ ТРУДОВОГО ТА ПРОФЕСІЙНОГО НАВЧАННЯ
17 травня 2017 року у читальному залі бібліотеки Хмельницького національного університету кафедрою теорії та методики ТПН проведено студентську наукову конференцію за підсумками науково-дослідної роботи студентів.

V МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ЕКОНОМІКИ ТА МЕНЕДЖМЕНТУ: ТЕОРЕТИЧНІ І ПРАКТИЧНІ АСПЕКТИ»
12-14 травня 2017 року у Хмельницькому національному університеті із виїздом у смт. Сатанів кафедрою менеджменту на чолі із проф. Йохною М.А. та кафедрою економіки, менеджменту та адміністрування на чолі із проф. Тюріною Н.М., за почесного головування оргкомітету проф. Скибою М.Є., була проведена V Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми економіки та менеджменту: теоретичні і практичні аспекти».

МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ НА БАЗІ ХНУ
12-13 травня 2017 р. у Хмельницькому національному університеті відбулась Міжнародна науково-практична конференція «Міжнародні відносини країн Центрально-східної Європи в умовах бігравітаційних процесів», організована кафедрою міжнародної інформації та країнознавства.

Повiдомлення »

ЗВЕРНIТЬ УВАГУ

Не пропустіть свій шанс. Проводиться набір на підготовче відділення учнів 9-10-11-х класів та випускників минулих років.

Реквізити для оплати

VII українсько-польські наукові діалоги

Перелік спеціальностей університету та предметів ЗНО


 
ТРАВЕНЬ
30
Всеукраїнський Фестиваль молодих дизайнерів «Барви Поділля-2017»
30
Безкоштовний медичний огляд у лікаря-мамолога.
30
Конкурс "Думки творчий злет"
30
Відбірковий етап Всеукраїнського Фестивалю молодих дизайнерів одягу "Барви Поділля - 2017"
ЧЕРВЕНЬ
01
Набір студентів для проходження практики у Німеччині
02
Фінал Всеукраїнського Фестивалю молодих дизайнерів одягу "Барви Поділля - 2017"
10
ВЕСНЯНО-ЛІТНІЙ ЕКСКУРСІЙНИЙ СЕЗОН 2017 року.Маршрут №4 «Духовна велич, краса та гордість Західного Поділля»
24
ВЕСНЯНО-ЛІТНІЙ ЕКСКУРСІЙНИЙ СЕЗОН 2017 року.Маршрут №5 «Дністровська Рив’єра»
30
Прийом документів для вступу на військову кафедру
ЛИПЕНЬ
07
ВЕСНЯНО-ЛІТНІЙ ЕКСКУРСІЙНИЙ СЕЗОН 2017 року.Маршрут №6 «Краків – Величка»
ЖОВТЕНЬ
18
VII українсько-польські наукові діалоги
29016 Україна м.Хмельницький вул.Iнститутська 11
© Хмельницький нацiональний унiверситет