Хмельницький нацiональний унiверситет

КНИГА ПОШАНИ

АБІТУРІЄНТУ

НАУКОВА ДІЯЛЬНІСТЬ

ОСВІТНІ ПРОГРАМИ

СТРУКТУРА УНIВЕРСИТЕТУ

КОНТАКТИ

ПУБЛІЧНА ІНФОРМАЦІЯ

ЦИВIЛЬНИЙ ЗАХИСТ

ЛІЦЕНЗУВАННЯ І АКРЕДИТАЦІЯ

КОНКУРСНА КОМIСIЯ

НОВИЙ САЙТ (ТЕСТУВАННЯ)

IНФОРМАЦIЙНI РЕСУРСИ

БІБЛІОТЕКА

ІНСТИТУЦIЙНИЙ РЕПОЗИТАРIЙ

ДИСТАНЦIЙНЕ НАВЧАННЯ

"ЕЛЕКТРОННИЙ УНІВЕРСИТЕТ"

МОДУЛЬНЕ СЕРЕДОВИЩЕ

ФIНАНСОВО-ЕКОНОМIЧНЕ УПРАВЛIННЯ

ЦЕНТР SOLIDWORKS

ПОДІЛЬСЬКИЙ НАУКОВИЙ ФІЗИКО-ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР

ФОРУМ САПР

ЛАБОРАТОРІЯ ДОСЛІДЖЕНЬ МІНЕРАЛІВ

ЛАБОРАТОРІЯ КОМПОЗИЦІЙНИХ І МАСТИЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ

НАШІ ПАРТНЕРИ

Лiтопис унiверситету »

ЕКСКУРСІЙНИЙ ТУР «ДНІСТРОВСЬКА РИВ’ЄРА»

Завершенням весняно-літнього екскурсійного сезону 2017 року стала екскурсія «Дністровська рив’єра», організована студентською туристичною агенцією «Подільські мандри», вільною профспілкою працівників, кафедрою міжнародної інформації та країнознавства, студентами спеціальностей «Туризм» та «Країнознавство» Хмельницького національного університету.

СЕМІНАР АРХІТЕКТОРІВ-ПРАКТИКІВ ТА НАУКОВЦІВ
30 червня 2017 р. на базі кафедри основ проектування відбувся науково-практичний семінар «Архітектура Поділля та архітектурна освіта». Зібрання приурочено 80-річному ювілею Національної спілки архітекторів України та відкриттю в Хмельницькому національному університеті нової спеціальності «Архітектура та містобудування».

ВИПУСК 2017 РОКУ У ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ НАЦІОНАЛЬНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ
30 червня 2017 року у Хмельницькому національному університеті відбулись урочистості з нагоди випуску магістрів, спеціалістів та бакалаврів.

ТУРИСТИЧНА ПРАКТИКА СТУДЕНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ ЗДОРОВ'Я ЛЮДИНИ: ВІД ОДЕСИ ДО КАРПАТ
Студенти спеціальності «Здоров’я людини» групи ЗЛ-15-1 завершили проходження туристичної практики яка проходила в два етапи: І етап –Хмельницький–Одеса; ІІ етап – Хмельницький–Карпати.

ДО ФОНДУ НАУКОВОЇ БІБЛІОТЕКИ НАДІЙШЛИ НОВІ ВИДАННЯ ВИКЛАДАЧІВ ХНУ
У читальному залі наукової бібліотеки (8 поверх) розгорнуто експозицію виставки-презентації "Наукові праці викладачів Хмельницького національного університету". Упродовж першого півріччя 2017 року виставка поповнилася новими виданнями (http://lib.khnu.km.ua/novini/2017/21_cher/21cher.htm), з якими пропонуємо ознайомитися, завітавши у наукову бібліотеку ХНУ.

28 ЧЕРВНЯ — ДЕНЬ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ
День Конституції України — державне свято України, яке відзначається щорічно 28 червня на честь прийняття Конституції України того ж дня 1996 року.

СТУДЕНТИ-ВЕСЛУВАЛЬНИКИ СЕРЕД КРАЩИХ НА ХІІІ ЛІТНІЙ УНІВЕРСІАДІ УКРАЇНИ
В період з 12 по 14 червня 2017 року у м. Дніпро проходили чергові змагання за програмою ХІІІ літньої Універсіади України. Цього разу змагалися на голубих доріжках кращі студенти України, які займаються веслуванням на байдарках і каное.

МІЖНАРОДНЕ СТАЖУВАННЯ ДОЦЕНТА КАФЕДРИ ФІЛОСОФІЇ І ПОЛІТОЛОГІЇ
Доцент кафедри філософії і політології, кандидат філософських наук Мудраков Віталій Вікторович з 01 травня 2017 року проходить Міжнародне стажування у KLASSIK STIFTUNG WEIMAR (Kolleg Friedrich Nietzsche) у місті Ваймарі (Німеччина).

СТАЖУВАННЯ ВИКЛАДАЧІВ КАФЕДРИ ТЕХНОЛОГІЇ ТА КОНСТРУЮВАННЯ ШВЕЙНИХ ВИРОБІВ У ТЕХНІЧНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ ВАРНА (БОЛГАРІЯ)
Делегація Хмельницького національного університету у складі викладачів кафедри технології та конструювання швейних виробів доцентів Дітковської О.А., Засорнової І. О., Захаркевич О.В., Кулешової С.Г. та Кошевко Ю.В. протягом 2-11 червня 2017 р. проходили стажування у Технічному університеті Варна (Болгарія).

«MEET UP! НІМЕЦЬКО-УКРАЇНСЬКІ ЗУСТРІЧІ МОЛОДІ»
У червні відбулась реалізація гранту програми «MEET UP! Німецько-українські зустрічі молоді» за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини, Фонду ім. Роберта Боша та німецького Фонду EVZ.

ВІТАЄМО СТУДЕНТІВ КАФЕДРИ ТЕХНОЛОГІЇ МАШИНОБУДУВАННЯ З ПЕРЕМОГОЮ НА ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ ОЛІМПІАДІ
24 — 28 квітня 2017 року в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний університет імені Ігоря Сікорського» проходив заочний (on-line) тур ІІ-го етапу Всеукраїнської олімпіади з дисципліни «Програмування обробки на верстатах з числовим програмним керуванням».

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦЯ VIІ МІЖНАРОДНОГО МОВНО-ЛІТЕРАТУРНОГО КОНКУРСУ УЧНІВСЬКОЇ ТА СТУДЕНТСЬКОЇ МОЛОДІ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА!
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ГІДНО ПРЕДСТАВИВ ХМЕЛЬНИЦЬКУ ОБЛАСТЬ У ДЕРЖАВНИХ УРОЧИСТОСТЯХ, ПРИСВЯЧЕНИХ ШЕВЧЕНКІВСЬКИМ ДНЯМ У МІСТІ КАНЕВІ

СВЯТО ДЛЯ ДІТЕЙ ВІД КАФЕДРИ СОЦІАЛЬНОЇ РОБОТИ ТА СОЦІАЛЬНОЇ ПЕДАГОГІКИ
Діти – квіти життя. Щорічно 1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей. Мета свята — нагадати дорослим про необхідність дотримання прав дітей на життя, здобуття освіти, свободу думки, відпочинку, захисту від насилля й експлуатації. Адже підростаюче покоління — це майбутнє країни, запорука її добробуту та процвітання.

ХІІІ ЛІТНЯ УНІВЕРСІАДА УКРАЇНИ. ЗМАГАННЯ З ТХЕКВОНДО
26 травня 2017 року в Києві відбулися змагання з тхеквондо ВТФ в рамках XIII літньої Універсіади України.

ВЕСЛУВАЛЬНИЙ МАРАФОН
26-28 травня у місті Вінниця відбувся чемпіонат України з веслування на байдарках і каное на марафонські дистанції. Змагання присвячені пам’яті воїна-спортсмена Ігорю Присяжнюку.

29016 Україна м.Хмельницький вул.Iнститутська 11
© Хмельницький нацiональний унiверситет