Хмельницький нацiональний унiверситет

КНИГА ПОШАНИ

АБІТУРІЄНТУ

НАУКОВА ДІЯЛЬНІСТЬ

ОСВІТНІ ПРОГРАМИ

СТРУКТУРА УНIВЕРСИТЕТУ

КОНТАКТИ

ПУБЛІЧНА ІНФОРМАЦІЯ

ЦИВIЛЬНИЙ ЗАХИСТ

ЛІЦЕНЗУВАННЯ І АКРЕДИТАЦІЯ

КОНКУРСНА КОМIСIЯ

НОВИЙ САЙТ (ТЕСТУВАННЯ)

IНФОРМАЦIЙНI РЕСУРСИ

БІБЛІОТЕКА

ІНСТИТУЦIЙНИЙ РЕПОЗИТАРIЙ

ДИСТАНЦIЙНЕ НАВЧАННЯ

"ЕЛЕКТРОННИЙ УНІВЕРСИТЕТ"

МОДУЛЬНЕ СЕРЕДОВИЩЕ

ФIНАНСОВО-ЕКОНОМIЧНЕ УПРАВЛIННЯ

ЦЕНТР SOLIDWORKS

ПОДІЛЬСЬКИЙ НАУКОВИЙ ФІЗИКО-ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР

ФОРУМ САПР

ЛАБОРАТОРІЯ ДОСЛІДЖЕНЬ МІНЕРАЛІВ

ЛАБОРАТОРІЯ КОМПОЗИЦІЙНИХ І МАСТИЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ

НАШІ ПАРТНЕРИ

Лiтопис унiверситету »

«ДЕНЬ ГОСТИННОСТІ» НА КАФЕДРІ ТЕХНОЛОГІЇ І КОНСТРУЮВАННЯ ШВЕЙНИХ ВИРОБІВ

Кафедра технології і конструювання швейних виробів Хмельницького національного університету завжди приділяла значну увагу проведенню профорієнтаційній роботі серед потенційних абітурієнтів. Ця робота є ретельно спланованою і відповідально виконується усім дружнім колективом кафедри.

КНИГА ПАМ'ЯТІ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ І ВОЇНІВ АТО ХМЕЛЬНИЧЧИНИ
Книга написана із розповідей та спогадів рідних загиблих, бойових побратимів, друзів. У ній використані матеріали із офіційних сайтів райдержадміністрацій Хмельницької області, а також публікацій районних і обласних газет краю.

ЗУСТРІЧ КРАЩИХ СТУДЕНТІВ-РЕГБІСТІВ З МІСЬКИМ ГОЛОВОЮ О. СИМЧИШИНИМ
12 лютого 2017 року у Хмельницькій міській раді відбулось нагородження кращих гравців міста з регбі.

У ХНУ ПРОЙШОВ І-Й ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ПСИХОЛОГІЇ
16 лютого 2017 року в Хмельницькому національному університеті кафедрою практичної психології та педагогіки був проведений І-й етап Всеукраїнської студентської олімпіади з психології, в якій взяли участь 27 студентів 2-го - 5-го курсів спеціальності «Практична психологія».

ПОКЛАДАННЯ КВІТІВ ДО ПАМ'ЯТНИКА ГЕРОЯМ НЕБЕСНОЇ СОТНІ
У День Героїв Небесної Сотні, 20 лютого, в Україні відбуваються масові заходи щодо вшанування пам’яті загиблих героїв України, які відстоювали можливість вільно розмовляти своєю мовою, жити у своїй державі й усім серцем любити її. Вшановували пам’ять Героїв Небесної Сотні і в Хмельницькому національному університеті.

У ХНУ ВІДБУВСЯ КРАЄЗНАВЧИЙ ТУРНІР «ІСТОРІЯ НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ»
У конференц-залі ХНУ 16 лютого відбувся краєзнавчий турнір «Історія навчального закладу», організований Хмельницьким національним університетом та Хмельницьким обласним центром туризму і краєзнавства учнівської молоді. У турнірі взяли участь команди з Красилівського, Полонського, Хмельницького, Дунаєвецького та Летичівського районів.

ВОЛОНТЕРСЬКА СПІВПРАЦЯ МАЙБУТНІХ СОЦІАЛЬНИХ ПРАЦІВНИКІВ З ХМЕЛЬНИЦЬКИМ МІСЬКИМ КОМІТЕТОМ ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА
Студенти кафедри соціальної роботи та соціальної педагогіки спільно з Хмельницьким міським комітетом Червоного хреста провели акцію зі збору коштів для встановлення «Вікна життя» у місті Хмельницькому!

ВИСТАВКА ТВОРІВ ДЕКОРАТИВНО-ПРИКЛАДНОГО МИСТЕЦТВА ЧЛЕНІВ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ НАРОДНОЇ ХУДОЖНЬОЇ СТУДІЇ «РУКОТВОРИ»
7 лютого 2017 року відбулося відкриття виставки творів декоративно-прикладного мистецтва членів Хмельницької міської народної художньої студії «Рукотвори» у приміщенні виставкової зали Художньої дитячої школи образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва.

У ХНУ ОБГОВОРЮВАЛИ ПЕРСПЕКТИВИ СТВОРЕННЯ ШВЕЙНОГО ТА ОРГАНІЧНОГО КЛАСТЕРІВ НА ХМЕЛЬНИЧЧИНІ
2 лютого за ініціативи голови Хмельницької обласної ради Михайла Загородного та за активної участі Хмельницького національного університету у залі засідань відбулась панельна дискусія на тему «Аналіз передумов створення органічного та швейного кластерів на Хмельниччині», під час якої обгоговорювались перспективи створення на території нашої області швейного та органічного добровільних об’єднань підприємницьких структур.

УРОЧИСТЕ ВРУЧЕННЯ ДИПЛОМІВ МАГІСТРІВ
У актовій залі Хмельницького національного університету 1 лютого відбулось урочисте вручення дипломів магістрів. Із 292 випускників-магістрів 77 отримали дипломи із відзнакою.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ МАН!
Нещодавно відбувся I етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. Щорічно Всеукраїнський конкурс-захист проводиться з метою виявлення та підтримки обдарованої учнівської молоді, залучення її до наукових досліджень і створення умов для самореалізації творчої особистості в сучасному суспільстві.

ВОЛОНТЕРИ ХНУ ДОПОМАГАЮТЬ УКРАЇНСЬКИМ БІЙЦЯМ
За ініціативи завідувача відділу навчально-виховної роботи Хмельницького національного університету Людмили Байдич та голови профкому студентів Анатолія Вичавки за підтримки керівництва закладу активісти профкому і студенти вже неодноразово допомагали воїнам АТО.

3D-ПРИНТИНГ НА ФАКУЛЬТЕТІ ІНЖЕНЕРНОЇ МЕХАНІКИ
Основною рисою сучасного суспільства є стрімкий розвиток техніки, зокрема, електроніки, робототехніки, нанотехнологій, що виявляє потребу у досвідчених фахівцях як в Україні, так і в світі. Саме тому у Хмельницькому національному університеті на факультеті інженерної механіки створені всі необхідні умови для якісної підготовки конкурентоспроможних спеціалістів технічних та інженерних галузей (моделювання та проектування різних за складністю систем).

ЗИМА В БОТАНІЧНОМУ САДУ ХНУ
Зимова казка

ВІТАННЯ ЮВІЛЯРІВ ХНУ
Щороку у Хмельницькому національному університеті вітають заслужених співробітників, які присвятили своє життя науці і розвитку нашого університету та здобули значних творчих досягнень.

Повiдомлення »

ЗВЕРНIТЬ УВАГУ

Не пропустіть свій шанс. Проводиться набір на підготовче відділення учнів 9-10-11-х класів та випускників минулих років.

Реквізити для оплати

Всеукраїнський конкурс дипломних робіт зі спеціальності «Маркетинг»

Перелік спеціальностей університету та предметів ЗНО

Курси англійської мови

Конкурс студентських наукових робіт з інформаційних технологій


 
БЕРЕЗЕНЬ
31
Прийом документів для вступу на військову кафедру
КВIТЕНЬ
12
Конференція Професійний розвиток та становлення особистості сучасного фахівця в умовах освітнього простору
ЧЕРВЕНЬ
30
Прийом документів для вступу на військову кафедру
29016 Україна м.Хмельницький вул.Iнститутська 11
© Хмельницький нацiональний унiверситет