Хмельницький нацiональний унiверситет

КНИГА ПОШАНИ

АБІТУРІЄНТУ

НАУКОВА ДІЯЛЬНІСТЬ

ОСВІТНІ ПРОГРАМИ

СТРУКТУРА УНIВЕРСИТЕТУ

КОНТАКТИ

ПУБЛІЧНА ІНФОРМАЦІЯ

ЦИВIЛЬНИЙ ЗАХИСТ

ЛІЦЕНЗУВАННЯ І АКРЕДИТАЦІЯ

КОНКУРСНА КОМIСIЯ

IНФОРМАЦIЙНI РЕСУРСИ

БІБЛІОТЕКА

ІНСТИТУЦIЙНИЙ РЕПОЗИТАРIЙ

ДИСТАНЦIЙНЕ НАВЧАННЯ

"ЕЛЕКТРОННИЙ УНІВЕРСИТЕТ"

МОДУЛЬНЕ СЕРЕДОВИЩЕ

ФIНАНСОВО-ЕКОНОМIЧНЕ УПРАВЛIННЯ

ЦЕНТР SOLIDWORKS

ПОДІЛЬСЬКИЙ НАУКОВИЙ ФІЗИКО-ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР

ФОРУМ САПР

ЛАБОРАТОРІЯ ДОСЛІДЖЕНЬ МІНЕРАЛІВ

ЛАБОРАТОРІЯ КОМПОЗИЦІЙНИХ І МАСТИЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ

НАШІ ПАРТНЕРИ

Лiтопис унiверситету »

ЖИТТЯ ЩАСЛИВЕ, ЯКЩО ВОНО ЦІКАВЕ: РАДОМИРУ СІЛІНУ – 85!

27 вересня 2016 року святкує 85-річчя з дня народження учасник Великої Вітчизняної війни, Почесний громадянин м. Хмельницький, Президент національного комітету України з питань машинознавства при Міжнародній організації IFToMM, Президент Академії інформаціології Поділля ім. Юзвишина І.І., академік Міжнародної академії інформатизації, заслужений працівник народної освіти України, доктор технічних наук, професор, радник ректора Хмельницького національного університету та просто хороша людина Радомир Іванович Сілін, який навчає сотні студентів не лише технічних дисциплін, а й просто жити: в гармонії з собою, оточуючими і Всесвітом.

КОНФЕРЕНЦІЯ СТУДЕНТІВ ХМЕЛЬНИЦЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ
Відповідно до Закону України "Про вищу освіту" термін повноважень голови Студентської ради університету та голів Студентських рад факультетів становить 1 рік і не може бути більше 2 термінів. Відповідно до Положення про студентське самоврядування ХНУ, вибори проходять щорічно і одночасно на всіх факультетах. Відповідно до ЗУ «Про вищу освіту» усі вибори, що пов’язані зі студентами мають бути прямими та таємними!

СПОРТИВНЕ СВЯТО НА ФАКУЛЬТЕТІ ЕКОНОМІКИ І УПРАВЛІННЯ
З метою залучення професорсько-викладацького складу факультету економіки і управління до занять фізичними вправами, з ініціативи декана факультету та за підтримки кафедри фізичного виховання, були проведені змагання з фізкультурно-спортивного багатоборства.

ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ – ОДЕСА: КАФЕДРА ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ + СТУДЕНТИ ФПКТС = ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ
15-19 вересня кафедрою фізичного виховання був організований та проведений краєзнавчо-оздоровчий похід студентів факультету програмування та комп’ютерних і телекомунікаційних систем за маршрутом Хмельницький – Одеса.

СТУДЕНТИ-ПСИХОЛОГИ ВІДВІДАЛИ МУЗЕЙ ІСТОРІЇ ОРГАНІВ ВНУТРІШНІХ СПРАВ ХМЕЛЬНИЧЧИНИ
20 вересня 2016 року студенти спеціальності «Практична психологія» групи ПП-16-1 відвідали музей Історії органів внутрішніх справ Хмельниччини.

СОЦІАЛЬНІ ПЕДАГОГИ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ПЕРШОМУ IT-ФЕСТИВАЛІ В М. ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ
У місті Хмельницькому 17-18 вересня 2016 року вперше пройшов фестиваль інформаційних технологій. Арт-зона, локація робототехніки і хакатону – кілька майданчиків фесту розбили в центральній частині парку імені Михайла Чекмана. Так організатори вирішили показати хмельничанам, що наше місто має всі шанси стати інформаційною столицею України.

ТВОРЧА ЗУСТРІЧ З ІСТОРИКОМ, КРАЄЗНАВЦЕМ, ДОСЛІДНИКОМ ІСТОРІЇ, АРХІТЕКТУРИ ТА КУЛЬТУРИ МІСТА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО СЕРГІЄМ ЄСЮНІНИМ «ПРОСКУРІВ — ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ: ПОДОРОЖ У ЧАСІ»
До 585-ї річниці з часу першої писемної згадки про місто Хмельницький та 450-річчя надання Плоскирову Магдебурзького права

ВІДКРИТТЯ ВИСТАВКИ «P46RORED ІЛІ» МИХАЙЛА НІКОЛАЄВА В ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ ОБЛАСНОМУ ХУДОЖНЬОМУ МУЗЕЇ
Студенти спеціальності «Декоративно-прикладне мистецтво» і викладачі кафедри теорії та методики ТПН відвідали відкриття персональної виставки творів відомого митця, головного художника Хмельницького академічного обласного театру ляльок «Дивень», лауреата премії в галузі сценографії ім. Владислава Клеха, обласної премії імені Т. Г. Шевченка – Михайла Ніколаєва, яке відбулося 16 вересня у Хмельницькому обласному художньому музеї.

ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ – УЧАСНИК INTERSPORT UKRAINE RUN 2016
10 вересня 2016 р., у День фізичної культури і спорту в Україні, у містах Київ та Хмельницький другий рік поспіль за підтримки Міністерства молоді та спорту України стартував забіг INTERSPORT UKRAINE RUN 2016, Титульним спонсором якого виступав IIC- Intersport International Corp, а генеральним спонсором ТОВ «Епіцентр К».

ТРЕНІНГ "АКТИВНІ ГРОМАДЯНИ"
17-18 вересня у Хмельницькому національному університеті відбувся тренінг «Активні громадяни», який організувала Національна молодіжна рада як партнер Британської ради.

УРОК ДЕРЖАВНОСТІ “МИХАЙЛО ГРУШЕВСЬКИЙ — ПЕРШИЙ ПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ”

Завдяки історичній пам'яті
людина стає особистістю,
народ — нацією, країна — державою”
М. Грушевський

ПРЕЗЕНТАЦІЯ НОВОЇ КНИГИ У ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ НАЦІОНАЛЬНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ
15 вересня вперше до Хмельницького національного університету завітав у гості Євген Положій – сучасний письменник, відомий громадський діяч та журналіст. Зустріч було проведено для студентів-філологів, під час якої вперше в Хмельницькому було презентовано книгу про війну на Сході України – "Іловайськ". Даний захід організували Студентська рада університету спільно із кафедрами української та слов’янської філології.

ОЛІМПІЙСЬКИЙ УРОК
До відзначення Дня фізичної культури і спорту (10 вересня) з ініціативи Національного олімпійського комітету України за підтримки Міністерства освіти і науки України в усіх шкільних навчальних закладах проводилися Олімпійські уроки. Головною метою яких було познайомити школярів з цінностями Олімпійського руху. Олімпійський рух – це грандіозне соціальне явище, що об’єднує народи всіх континентів. В сучасних Іграх Олімпіад беруть участь представники із більше як 200 країн, за подіями на спортивних майданчиках Ігор ХХХІ Олімпіади (м. Ріо-де-Жанейро) стежили близько 3,5 млрд. людей.

НАЙЧИСEЛЬНІШИЙ ПEРEГЛЯД ФІЛЬМУ ПІД ВІДКРИТИМ НEБОМ В ІСТОРІЇ ХМEЛЬНИЦЬКОГО ВЛАШТУВАЛА СТУДEНТСЬКА РАДА ХМEЛЬНИЦЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВEРСИТEТУ
Показувати кіно просто небо стало доброю традицією не лише у місті, а й на території вищого навчального закладу. Ввечері 13 вересня безпосередньо на території спортивного стадіону Хмельницького національного університету усі охочі могли переглянути мультфільм «Секрети домашніх тварин». Захоплююча історія про домашніх тварин від режисера популярних мультфільмів Кріса Рено зібрала для спільного перегляду майже 2000 охочих!

ЗАГАЛЬНІ ЗБОРИ СТАРОСТ І КУРСУ
12 вересня у Хмельницькому національному університеті за ініціативи Студентської ради ХНУ відбувся загальний старостат для старост І курсу, який провела голова Студентської ради факультету економіки та управління, студентка VІ курсу та староста з відповідним стажем - Олеся Подокопна.

Повiдомлення »

ЗВЕРНIТЬ УВАГУ

Перелік спеціальностей та предметів сертифікату

Не пропустіть свій шанс. Проводиться набір на підготовче відділення учнів 9-10-11-х класів та випускників минулих років.

Підтримай подільську перлину м. Сатанів у акції «7 чудес України: історичні міста та містечка».

Інформація для випускників – одержувачів держаних пільгових кредитів

Змінились реквізити оплати .

Міжнародні гранти

Розпочала роботу Спеціалізована вчена рада Д 70.052.05 (педагогічні науки)

Порядок проведення конкурсного відбору при заміщенні вакантних посад науково-педагогічних працівників (обговорення)


 
ЖОВТЕНЬ
01
Допоможіть постраждалим бійцям АТО!
06
ІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Механізми, стратегії, моделі та технології управління економічними системами за умов інтеграційних процесів: теорія, методологія, практика»
21
Всеукраїнський науково-методичний семінар "Сучасні технології та обладнання у виробництві"
30
Всеукраїнський науково-методичний семінар «Ефективне використання сучасних навчально-методичних комплексів із вивчення англійської мови у ВНЗ»
ЛИСТОПАД
05
Профспілкові новини
20
І Науково-практична Інтернет -конференція «Технічна творчість молоді – шлях до інноваційного розвитку держави»
29016 Україна м.Хмельницький вул.Iнститутська 11
© Хмельницький нацiональний унiверситет