Хмельницький нацiональний унiверситет

КНИГА ПОШАНИ

АБІТУРІЄНТУ

НАУКОВА ДІЯЛЬНІСТЬ

ОСВІТНІ ПРОГРАМИ

СТРУКТУРА УНIВЕРСИТЕТУ

КОНТАКТИ

ПУБЛІЧНА ІНФОРМАЦІЯ

ЦИВIЛЬНИЙ ЗАХИСТ

ЛІЦЕНЗУВАННЯ І АКРЕДИТАЦІЯ

КОНКУРСНА КОМIСIЯ

НОВИЙ САЙТ (ТЕСТУВАННЯ)

IНФОРМАЦIЙНI РЕСУРСИ

БІБЛІОТЕКА

ІНСТИТУЦIЙНИЙ РЕПОЗИТАРIЙ

ДИСТАНЦIЙНЕ НАВЧАННЯ

"ЕЛЕКТРОННИЙ УНІВЕРСИТЕТ"

МОДУЛЬНЕ СЕРЕДОВИЩЕ

ФIНАНСОВО-ЕКОНОМIЧНЕ УПРАВЛIННЯ

ЦЕНТР SOLIDWORKS

ПОДІЛЬСЬКИЙ НАУКОВИЙ ФІЗИКО-ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР

ФОРУМ САПР

ЛАБОРАТОРІЯ ДОСЛІДЖЕНЬ МІНЕРАЛІВ

ЛАБОРАТОРІЯ КОМПОЗИЦІЙНИХ І МАСТИЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ

НАШІ ПАРТНЕРИ

Лiтопис унiверситету »

ЗИМА В БОТАНІЧНОМУ САДУ ХНУ

Зимова казка

ВІТАННЯ ЮВІЛЯРІВ ХНУ
Щороку у Хмельницькому національному університеті вітають заслужених співробітників, які присвятили своє життя науці і розвитку нашого університету та здобули значних творчих досягнень.

НОВОРІЧНИЙ РАНОК 2017
З-поміж багатьох сучасних свят Новий рік є найулюбленішим та найчарівнішим, якого з нетерпінням чекають дорослі і діти! Це пора подарунків, веселощів і здійснення чарівних бажань!

З НОВИМ РОКОМ! З РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!

ОБМІН ДОСВІДОМ МІЖ ВИКЛАДАЧАМИ ХМЕЛЬНИЦЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ТА ЛЬВІВСЬКОЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ МИСТЕЦТВ
Наприкінці грудня 2016 року у Львівській національній академії мистецтв традиційно проходить перегляд творчих робіт студентів усіх спеціальностей. В рамках обміну досвідом викладачів спеціальності «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» кафедри ТМ ТПН було запрошено на цей захід кафедрою «Художнього текстилю» ЛНАМ.

ЗИМОВІ СТАРТИ ЛЕГКОАТЛЕТІВ
У кінці грудня 2016 року у манежі спортивного комплексу Хмельницького національного університету проводився чемпіонат області з легкої атлетики. Випробувати свою підготовленість та позмагатися з іншими зібралися понад 200 спортсменів. Усі вони розподілились на дві вікові групи: чоловіки та жінки 1998 р.н. і старші; юнаки і дівчата 1998 р.н. і молодші.

СТУДЕНТИ ВІДВІДАЛИ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНО-ПСИХОЛОГІЧНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ДІТЕЙ «ПОДОЛЯНЧИК»
19 грудня, в честь дня святого Миколая, студенти групи ПП-16-1 з подаруночками відвідали хмельницький Центр соціально-психологічної реабілітації дітей «Подолянчик».

МИКОЛАЙ ПРИЙДЕ ДО КОЖНОГО
Робити добро та дарувати посмішки так легко. У цьому вкотре переконались волонтери Студентської ради Хмельницького національного університету!

СВЯТИЙ МИКОЛАЙ ДЛЯ ДІТОК КУЯВСЬКОГО ПСИХО-НЕВРОЛОГІЧНОГО САНАТОРІЮ
Дев’ятнадцяте грудня – День Святого Миколая. Це найбажаніший день для кожної дитини. Ще напередодні свята малята пишуть листи із побажаннями та кладуть їх під подушку або у поштову скриню та з глибокою надією очікують того чарівного дня. У ніч перед святом дітлахи згадують усі свої гарні та не зовсім гарні вчинки, адже всі добре знають, якщо поганих вчинків буде більше, замість подарунку під подушкою буде вербова різка. Ця різочка буде своєрідним попередженням, приводом подумати над своєю поведінкою.

ПОДЯКА ОЛІМПІЙСЬКОЇ АКАДЕМІЇ УКРАЇНИ
У грудні 2016 р. у м. Києві відбулася сесія Олімпійської академії України, у роботі якої взяли участь керівники обласних відділень ОАУ та члени Академії.

ВОЛЕЙБОЛІСТКИ ХНУ - СРІБНІ ПРИЗЕРКИ ДРУГОГО ТУРУ ЧЕМПІОНАТУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ З ВОЛЕЙБОЛУ
17-18 грудня 2016 року в м. Дунаївці проходили змагання другого туру чемпіонату Хмельницької області «Подільська ліга» з волейболу серед жіночих команд.

ВИРОБНИЧА ПРАКТИКА МАЙБУТНІХ ІНЖЕНЕРІВ-ПЕДАГОГІВ АВТОТРАНСПОРТНОГО ПРОФІЛЮ
Виробнича практика – невід’ємна складова освітньо-професійної програми підготовки фахівців за спеціальністю «Професійна навчання. Транспорт», яка традиційно проходить на 4 курсі впродовж трьох тижнів.

ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ – УЧАСНИК НОВОГО ПРОЕКТУ ERASMUS+
5-7 грудня 2016 року у Таллінському технічному університеті (м.Таллінн, Естонія) відбулась 1-а координаційна зустріч з нового проекту ERASMUS+ 573861-EPP-1-2016-1-EE-EPPKA2-CBHE-JP “European Human Rights Law for Universities of Ukraine and Moldova” - HRLAW, на якій Хмельницький національний університет представила в.о. завідувача кафедри комп'ютерної інженерії та системного програмування к.т.н., доц. Говорущенко Тетяна Олександрівна.

ДНІ СТАЛОЇ ЕНЕРГІЇ
Дні Сталої Енергії - це комплекс заходів, які дають можливість звернути увагу мешканців міста на необхідність ощадливого ставлення до енергоресурсів та виховати свідомого споживача енергії.

МІСЬКІ ЗМАГАННЯ З ШАХІВ
Упродовж 6-8 грудня у шахово-шашковому клубі м. Хмельницького, що знаходиться у парку ім. Франка, пройшли змагання з шахів за програмою спартакіади м. Хмельницького серед ВНЗ.

Повiдомлення »

ЗВЕРНIТЬ УВАГУ

Не пропустіть свій шанс. Проводиться набір на підготовче відділення учнів 9-10-11-х класів та випускників минулих років.

Всеукраїнський конкурс дипломних робіт зі спеціальності «Маркетинг»

Перелік спеціальностей університету та предметів ЗНО

Курси англійської мови

Зимовий набір у магістратуру

Конкурс студентських наукових робіт з інформаційних технологій


 
ЛЮТИЙ
15
Всеукраїнський конкурс дипломних робіт зі спеціальності «Маркетинг»
20
Конкурс студентських наукових робіт з інформаційних технологій
БЕРЕЗЕНЬ
31
Прийом документів для вступу на військову кафедру
КВIТЕНЬ
12
Конференція Професійний розвиток та становлення особистості сучасного фахівця в умовах освітнього простору
ЧЕРВЕНЬ
30
Прийом документів для вступу на військову кафедру
29016 Україна м.Хмельницький вул.Iнститутська 11
© Хмельницький нацiональний унiверситет