Участь у Міжнародній науковій інтернет-конференції студентів спеціальності «Технологічна освіта»

Доброю традицією кафедри теорії та методики трудового і професійного навчання є активна участь студентів у Всеукраїнських та Міжнародних наукових конкурсах та конференціях.

Студенти спеціальності «Технологічна освіта» взяли участь у ІV Міжнародній інтернет-конференції молодих учених і студентів "Глухівські наукові читання – 2014", яка відбулася 17 листопада 2014 року у Глухівському національному педагогічному університеті імені Олександра Довженка.

Участь у Міжнародній науковій інтернет-конференції студентів спеціальності «Технологічна освіта». Хмельницький нацiональний унiверситет

На конференції виступили магістри групи ТОмб-10-1 Бурбас Олександр з доповіддю на тему «Результати моніторингу якості освітнього середовища студентами Хмельницького національного університету» та Пилипчук Ірина з доповіддю на тему «Особливості контролю навчальних досягнень студентів у вищому навчальному закладі».

Участь у Міжнародній науковій інтернет-конференції студентів спеціальності «Технологічна освіта». Хмельницький нацiональний унiверситет

Доповіді викликали великий інтерес в учасників конференції, перш за все завдяки їх практичній спрямованості. Тож бажаємо молодим науковцям творчої наснаги і подальших наукових досягнень.

Доцент кафедри
теорії та методики трудового
і професійного навчання
Андрощук І.В.