Хмельницький нацiональний унiверситет

ГОЛОВНА СТОРIНКА

АБІТУРІЄНТУ

НАУКОВА ДІЯЛЬНІСТЬ

СТРУКТУРА УНIВЕРСИТЕТУ

КОНТАКТИ

IНФОРМАЦIЙНI РЕСУРСИ

БІБЛІОТЕКА

ІНСТИТУЦIЙНИЙ РЕПОЗИТАРIЙ

ДИСТАНЦIЙНЕ НАВЧАННЯ

"ЕЛЕКТРОННИЙ УНІВЕРСИТЕТ"

МОДУЛЬНЕ СЕРЕДОВИЩЕ

ФIНАНСОВО-ЕКОНОМIЧНЕ УПРАВЛIННЯ

ЦЕНТР SOLIDWORKS

ПОДІЛЬСЬКИЙ НАУКОВИЙ ФІЗИКО-ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР

ФОРУМ САПР

ЛАБОРАТОРІЯ ДОСЛІДЖЕНЬ МІНЕРАЛІВ

ЛАБОРАТОРІЯ КОМПОЗИЦІЙНИХ І МАСТИЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ

НАШІ ПАРТНЕРИ

Лiтопис унiверситету

Подяка олімпійської академії України

У грудні 2016 р. у м. Києві відбулася сесія Олімпійської академії України, у роботі якої взяли участь керівники обласних відділень ОАУ та члени Академії.

Прослухавши та обговоривши ґрунтовну звітну доповідь президента Марії Булатової, сесія постановила роботу Олімпійської академії України за 2013 – 2016 рр. визнати такою, що відповідає сучасним вимогам.

Відповідно до рішення Виконкому Олімпійської академії України за значний внесок у розбудову олімпійського руху, впровадження олімпійської освіти та виховання молоді в дусі олімпійських ідеалів та у зв'язку з 25-річчям від заснування Академії голові Хмельницького обласного відділення та члену Академії, доценту кафедри фізичного виховання Дутчаку Юрію Васильовичу була вручена Подяка.

Спортивна громадськість університету, міста та області й надалі буде плідно працювати на ниві популяризації олімпійського руху в Україні, сприятиме духовному збагаченню студентської молоді, поширенню обміну цінностями національної та світової культури під знаком ідей та принципів олімпізму, впровадження нових освітніх та культурних проектів.

Квасниця О.М.,
старший викладач кафедри фізичного виховання

29016 Україна м.Хмельницький вул.Iнститутська 11
© Хмельницький нацiональний унiверситет