Хмельницький нацiональний унiверситет

ГОЛОВНА СТОРIНКА

АБІТУРІЄНТУ

НАУКОВА ДІЯЛЬНІСТЬ

СТРУКТУРА УНIВЕРСИТЕТУ

КОНТАКТИ

IНФОРМАЦIЙНI РЕСУРСИ

БІБЛІОТЕКА

ІНСТИТУЦIЙНИЙ РЕПОЗИТАРIЙ

ДИСТАНЦIЙНЕ НАВЧАННЯ

"ЕЛЕКТРОННИЙ УНІВЕРСИТЕТ"

МОДУЛЬНЕ СЕРЕДОВИЩЕ

ФIНАНСОВО-ЕКОНОМIЧНЕ УПРАВЛIННЯ

ЦЕНТР SOLIDWORKS

ПОДІЛЬСЬКИЙ НАУКОВИЙ ФІЗИКО-ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР

ФОРУМ САПР

ЛАБОРАТОРІЯ ДОСЛІДЖЕНЬ МІНЕРАЛІВ

ЛАБОРАТОРІЯ КОМПОЗИЦІЙНИХ І МАСТИЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ

НАШІ ПАРТНЕРИ

Лiтопис унiверситету

ЗАХІД З ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ

Центром працевлаштування ХНУ разом із кафедрою автоматизованих систем і моделювання в економіці 4 квітня 2017 р. була проведена зустріч студентів спеціальності "Економічна кібернетика" з працедавцями та представниками підприємств м. Хмельницького.

На зустрічі була присутня консультант з економічних питань ПП "АудитСофт" Мельник Ірина, яка запропонувала вакансії бізнес-аналітика та консультанта з питань спеціалізації в області інформаційних технологій для бізнесу.

Директор з управління персоналом БЦ "FIM-Центр" Басюк Анна та керівник Департаменту Інформаційно-Консультаційного Обслуговування Маслов Антон запрошували на роботу у ТОВ "Воля-кабель", а також представники мережі супермаркетів "Сільпо" пропонували студентам можливість працевлаштування за мікрорайонами проживання.

Для випускників це була чудова нагода отримати перше робоче місце, а для студентів старших курсів – спробувати себе, отримати досвід під час працевлаштування на неповний робочий день, щоб поєднувати навчання і роботу.

Під час зустрічі було домовлено про оформлення договорів на проходження техніко-економічної (виробничої) та переддипломної практики для студентів на зазначених підприємствах.

Овчиннікова О.Р.,
доцент кафедри автоматизованих систем і
моделювання в економіці

29016 Україна м.Хмельницький вул.Iнститутська 11
© Хмельницький нацiональний унiверситет