Хмельницький нацiональний унiверситет

ГОЛОВНА СТОРIНКА

АБІТУРІЄНТУ

НАУКОВА ДІЯЛЬНІСТЬ

СТРУКТУРА УНIВЕРСИТЕТУ

КОНТАКТИ

IНФОРМАЦIЙНI РЕСУРСИ

БІБЛІОТЕКА

ІНСТИТУЦIЙНИЙ РЕПОЗИТАРIЙ

ДИСТАНЦIЙНЕ НАВЧАННЯ

"ЕЛЕКТРОННИЙ УНІВЕРСИТЕТ"

МОДУЛЬНЕ СЕРЕДОВИЩЕ

ФIНАНСОВО-ЕКОНОМIЧНЕ УПРАВЛIННЯ

ЦЕНТР SOLIDWORKS

ПОДІЛЬСЬКИЙ НАУКОВИЙ ФІЗИКО-ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР

ФОРУМ САПР

ЛАБОРАТОРІЯ ДОСЛІДЖЕНЬ МІНЕРАЛІВ

ЛАБОРАТОРІЯ КОМПОЗИЦІЙНИХ І МАСТИЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ

НАШІ ПАРТНЕРИ

Лiтопис унiверситету

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ГРА «ХТО ЗВЕРХУ?»

Хто розумніший, чоловіки чи жінки? Уже тисячі років людство шукає відповідь на це запитання. Розібратися в ньому прагнули і студенти Хмельницького національного університету. 11 квітня у стінах рідного навчального закладу студенти різних факультетів зібралися для того, щоб розібратися у цьому питанні.

Студентська Рада Хмельницького національного університету спільно із організаторами інтерактивної вікторини «Quiz, please» у Хмельницькому доклали чимало зусиль, щоб провести цікаво, невимушено та захоплююче такий незвичайний захід. Програма інтелектуальної гри «Хто Зверху» охоплювала такі сфери: література, історія, культура, кіно, музика, спорт. Різноманітні запитання вражали своєю складністю та широтою охоплених сфер життя.

Глядачі натхненно вболівали за дівчат та хлопців, підтримуючи їх оплесками. Протягом інтелектуальної гри учасники неодноразово доводили своїм суперникам хто все ж таки «зверху».

Обидві команди гідно боролися за перемогу. Три раунди суперники тримали рівний рахунок. Однак, у фінальному двобої команда хлопців «З Марсу» довела команді дівчат «З Венери», що хлопці – це не лише сила, а й розум. Тож, вітаємо наших мужчин з перемогою!

Сподіваємося, що всі вболівальники отримали позитивні емоції, а учасники, втомлені, але щасливі, залишились задоволені своїми солодкими призами.

Студентська рада
Хмельницького національного університету

29016 Україна м.Хмельницький вул.Iнститутська 11
© Хмельницький нацiональний унiверситет