Хмельницький нацiональний унiверситет

ГОЛОВНА СТОРIНКА

АБІТУРІЄНТУ

НАУКОВА ДІЯЛЬНІСТЬ

СТРУКТУРА УНIВЕРСИТЕТУ

КОНТАКТИ

IНФОРМАЦIЙНI РЕСУРСИ

БІБЛІОТЕКА

ІНСТИТУЦIЙНИЙ РЕПОЗИТАРIЙ

ДИСТАНЦIЙНЕ НАВЧАННЯ

"ЕЛЕКТРОННИЙ УНІВЕРСИТЕТ"

МОДУЛЬНЕ СЕРЕДОВИЩЕ

ФIНАНСОВО-ЕКОНОМIЧНЕ УПРАВЛIННЯ

ЦЕНТР SOLIDWORKS

ПОДІЛЬСЬКИЙ НАУКОВИЙ ФІЗИКО-ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР

ФОРУМ САПР

ЛАБОРАТОРІЯ ДОСЛІДЖЕНЬ МІНЕРАЛІВ

ЛАБОРАТОРІЯ КОМПОЗИЦІЙНИХ І МАСТИЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ

НАШІ ПАРТНЕРИ

Лiтопис унiверситету

Кафедра соціальної роботи та соціальної педагогіки підтримала переможців Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді

13 квітня викладачі та студенти кафедри соціальної роботи та соціальної педагогіки долучились до проведення організованого Департаментом освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації та Хмельницьким обласним центром туризму і краєзнавства учнівської молоді обласного збору переможців Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «МОЯ БАТЬКІВЩИНА – УКРАЇНА».

Збір учасників Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді розпочався зі святкової вітальної частини. З вітальними словами виступили представники Департаментом освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації, головний спеціаліст управління молоді та спорту Хмельницької обласної державної адміністрації Поліщук О.В., т.в.о. директора Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді Колесник Н.В., проректор Хмельницького національного університету Матюх С.А. та завідувач кафедри соціальної роботи та соціальної педагогіки Романовська Л.І.

Хвилиною мовчання присутні вшанували загиблих воїнів АТО, після чого студентка спеціальності «Соціальна робота» Ілона Мазур виконала баладу «Мальви».

Студенти спеціальності «Соціальна робота» та «Соціальна педагогіка» та викладачі підготували для учасників заходу розважальну програму та у рамках профорієнтаційної роботи познайомили учнів з особливостями соціальної роботи.

Також викладачами кафедри були створені усі необхідні умови для ефективного проведення секційних засідань у спеціалізованих кабінетах кафедри.

Гудзь Т.О.,
старший викладач
кафедри соціальної роботи та
соціальної педагогіки

29016 Україна м.Хмельницький вул.Iнститутська 11
© Хмельницький нацiональний унiверситет