Хмельницький нацiональний унiверситет

ГОЛОВНА СТОРIНКА

АБІТУРІЄНТУ

НАУКОВА ДІЯЛЬНІСТЬ

СТРУКТУРА УНIВЕРСИТЕТУ

КОНТАКТИ

IНФОРМАЦIЙНI РЕСУРСИ

БІБЛІОТЕКА

ІНСТИТУЦIЙНИЙ РЕПОЗИТАРIЙ

ДИСТАНЦIЙНЕ НАВЧАННЯ

"ЕЛЕКТРОННИЙ УНІВЕРСИТЕТ"

МОДУЛЬНЕ СЕРЕДОВИЩЕ

ФIНАНСОВО-ЕКОНОМIЧНЕ УПРАВЛIННЯ

ЦЕНТР SOLIDWORKS

ПОДІЛЬСЬКИЙ НАУКОВИЙ ФІЗИКО-ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР

ФОРУМ САПР

ЛАБОРАТОРІЯ ДОСЛІДЖЕНЬ МІНЕРАЛІВ

ЛАБОРАТОРІЯ КОМПОЗИЦІЙНИХ І МАСТИЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ

НАШІ ПАРТНЕРИ

Лiтопис унiверситету

РЕЗУЛЬТАТИ ХІІІ ЛІТНЬОЇ УНІВЕРСІАДИ УКРАЇНИ З ВАЖКОЇ АТЛЕТИКИ

У місті Миколаїв з 22 по 26 травня відбулася ХІІІ літня Універсіада з важкої атлетики. Хмельницький національний університет був представлений командою з 7 спортсменів та 2 тренерів. Загалом в Універсіаді взяли участь 18 областей та 43 навчальних заклади.

Завдяки вдалому виступу спортсменів ХНУ набрав 340 балів та посів 5 місце серед всіх вузів, пропустивши вперед тільки профільовані спортивні ВНЗ.

Хмельницька область, яку представляли спортсмени двох вузів – ХНУ та КПУ ім. Огієнка, посіла перше місце серед усіх областей.

Важливо відмітити блискавичний виступ студентки спеціальності «Здоров’я людини» Ломачинської Ангеліни (вагова категорія 48), яка здобула золото і, разом з тим, виконала норматив МСМК (майстер спорту міжнародного класу), піднявши у ривку 70 кг та у поштовху 95 кг.

Напрочуд вдалим виступом порадував і Заболотний Ярослав (вагова категорія 62), який, не залишивши ніякого шансу суперникам, здобув золоту медаль, піднявши 120 кг у ривку та 145 кг у поштовху.

Також хочеться подякувати за гарний виступ студентці групи ПТБт-16-1 Кириченко Катерині, студентам групи ФКС-16-1 Ямковій Тетяні, Бистрицькому Миколі, Маслію Роману та студенту групи ТЛП-15-2 Ковальчуку Петру.

Антонюк Олександр,
доцент кафедри фізичного виховання;
Цісар Віктор,
викладач кафедри фізичного виховання

29016 Україна м.Хмельницький вул.Iнститутська 11
© Хмельницький нацiональний унiверситет